O mnie

Jestem świadomą kobietą. Świadomą siebie, własnych ograniczeń i własnych talentów. Jestem żoną, mamą trójki dzieci (częściowo już nastolatków) i od 2008 roku zajmuje się pomaganiem rodzinom w odkrywaniu ich rodzicielskiej drogi. Kiedy zostałam mamą całe to rodzicielstwo było dla mnie bardzo trudne. Gubiłam się w radach ekspertów i bliskich, nie umiałam sobie poradzić z odpowiedzialnością  jaka na mnie spoczywała. Szczęśliwie znalazłam własną drogę, zaczęłam słuchać własnej intuicji i podążam ścieżką, na której jestem szczęśliwa. Uważam, że nie ma jednej, słusznej drogi na rodzicielstwo, ale każda rodzina musi odnaleźć kierunek, który jej pasuje. Bazując na danych naukowych i na własnym doświadczeniu chcę Wam pomagać ten kierunek odnaleźć i nim podążać. Żyję i pracuję w duchu szacunku, empatii i porozumienia bez przemocy. Chce Was wspierać - nie oceniać.

Jestem autorką książki “Karmienie piersią” wydanej przez wydawnictwo Natuli. Książka jest kompendium wiedzy na temat naturalnego karmienia na każdym jego etapie.

Prowadzę dwie grupy rozwojowe dla kobiet na FB.

Byłam współtwórczynią i współprowadzącą Szkoły Rodzenia Matula, która przez rok działała w Płocku. Pomimo samych dobrych opinii nasze drogi ze wspólniczką się rozeszły, a ja postanowiłam ze swoją wiedzą i umiejętnościami wyjść do szerszego świata.

Nasze dzieci urodziły się w domu i nigdy nie chodziły do szkoły - razem z nimi przeżywamy przygodę zwaną edukacja domową.

Nade wszystko cenię sobie wolność - wolność wyborów i życia jak chce. I to realizuje na co dzień.